+420 246 008 787

Marketingový specialista

Hledáme pravou ruku do našeho marketingového oddělení.

Marketingové kampaně, sociální sítě, strategie, nastavení komunikace s klienty. To vše bude náplní tvé práce.

Ano, víme, není toho málo. A proto hledáme někoho, kdo už si něco v marketingu odpracoval, má rozhled a pod zkratkami OOH, RGB, RTB nebo ROI nebude hledat názvy politických stran. Chceme někoho, kdo se zvládne hravě zorientovat v příchozích úkolech, ale sám je také dokáže zadávat a hlídat jejich provedení.

Co konkrétně tě u nás čeká?

Aktuálně se staráme o 4 značky poskytovatelů internetu a TV. Největší máme v Praze (Centrio), další dva v Příbrami a nyní jsme přikoupili dalšího menšího poskytovatele v Blatné. Nakoupené firmy neintegrujeme do jedné sítě, ale ponecháváme jim lokální brandy a postupně je napravujeme jak po produktové, tak po komunikační a marketingové stránce (čeká je redesign, stavění socmed, úprava webu apod.). Pro každou firmu běží také pravidelné kampaně a tvým úkolem bude dohlédnout na jejich exekuci po grafické a produkční stránce a zkoordinovat aktivity s kolegou z onlinu a dalších oddělení.

Kdo jsme my?

Centonet a.s. Od roku 2008 provozujeme služby internetové připojení a distribuci TV kanálů pro domácnosti v Praze pod značkou Centrio. Kromě toho provozujeme další 3 internetové poskytovatele ve Středočeském a Jihočeském kraji v a chystáme se integrovat další. V současné době máme připojeno přes  20 000 zákazníků a každým rokem rosteme. 

Co za to?

Kromě výplaty a dnes už standardních benefitů jako sick days, home office nebo flexibilní pracovní doby nabízíme židli v historických kancelářích na náměstí Republiky s výhledem na Obecní dům a různorodou práci v zázemí silné české investiční skupiny.

Zní to fajn? Pošli nám svůj životopis a pár vět o sobě naší HR managerce: ivana.genserovska@centronet.cz. 
Budeme se těšit!

Kontaktní formulář

Zavolejte nám na číslo
+420 246 008 787

Nebo nám napište na
kontaktní formulář

Máte zájem o pracovní pozici? -

* Povinné údaje

Máte zájem o jinou pracovní pozici?

Podívejte se na všechny naše nabízené pozice

Všechny pracovní pozice