+420 246 008 787

Novinky

Co je nového ve světě internetového připojení a TV?

8. 2. 2018

Od dnes se můžete těšit na kanál JOJ Family, který je určen pro celou rodinu. Přinese zpravodajství, vlastní magazíny, úspěšné seriály a show. Čekají na vás pořady:

11. 1. 2018

Nově všichni v základní programové nabídce najdete kanál Televize Seznam jak v SD tak v HD verzi. Můžeme se těšit na živé spravodajství, publicistické pořady se známými osobnostmi, dokumenty předních českých reportérů, lifestylové magaziny, zábavné pořady i seriály z dílny Stream.cz

11. 1. 2018

Zapojte se a vyhrajte internet + TV na rok zdarma a dalších více než 100 cen!
Je to jednoduché zaregistrujte se a my vám pošleme samolepku, kterou si nalepíte na schránku dle instrukcí v dopise. Sledujte náš Facebook a očekávejte své jméno mezi výherci :)

4. 12. 2017

Potěšíme majitelé a milovníky domácích mazlíčků! Nově jsme do programové nabídky zařadili kanál Mňau TV.
Čekají vás roztomilá a milá videa ze světa koček, psů, králíků, křečků, opic či papoušků.

1. 11. 2017

Oblíbené kanály upravili jak vizuální podobu log tak zpestřili i programovou skladbu.
Dicovery Science nás ohromí zázraky vědy. Těšit se můžeme na pořady různých žánrů od technologií, přes inženýrství a populární vědu až po vesmír a záhady.

1. 10. 2017

Pro milovníky hudby nové Óčko STAR přinese hudbu zaměřenou na největší hudební hity od 80. let do současnosti. Navíc se dozvíte spousty novinek ze soukromí hudebních hvězd a neuniknou vám ani aktuálními koncerty.
To vše v nové, moderní grafice.

5. 9. 2017

Stejně tak, jako se snažíme držet krok s moderními technologiemi internetového připojení, snažíme se jít ruku v ruce s dobou i v jiných odvětvích našeho podnikání.

23. 8. 2017

Hledáš volnou židli? I my hledáme posily.