Kontakty
Prohlížejte obsah TV kanálů 
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1
ct1

Sedmilhářky (Big Little Lies)

Dramatická minisérie (7. epizod a cca 60min)

Od 20. února každé pondělí ve 21:00 na HBO 3 nebo na HBO GO kdykoliv a kdekoliv.

Temně komediální drama SEDMILHÁŘKY vypráví příběh trojice matek předškoláků (Reese Witherspoonová, Nicole Kidmanová a Shailene Woodleyová), jejichž zdánlivě perfektní životy se postupně rozmotávají až do okamžiku, kdy došlo k vraždě. 


 

Minisérie SEDMILHÁŘKY je adaptací stejnojmenné knižní předlohy australské spisovatelky Liane Moriartyové, která obsadila první místo prestižního žebříčku bestsellerů New York Times.

Temné komediální drama, v němž několik předních hollywoodských hvězd podává mimořádné herecké výkony, se odehrává v kalifornském městečku Monterey a začíná podezřelou vraždou na benefiční akci základní školy. Přestože totožnost oběti i pachatele zpočátku zůstává záhadou, vše nasvědčuje tomu, že sémě vraždy zasely rivalita a tajemství obklopující trojici matek - Madeline Mackenzieovou(ReeseWitherspoonová), extrovertní a živelnou mámu v domácnosti, která v srdci chová zášť vůči exmanželově nové mladší ženě Bonnie(ZoeKravitzová), instruktorce jógy se zenovým přístupem k životu; dále Madelineinu nejlepší kamarádku CelesteWrightovou (NicoleKidmanová), bývalou právničku žijící ve zdánlivě dokonalém manželství s mladším mužem (Alexander Skarsgård);aJaneChapmanovou(ShaileneWoodleyová), svobodnou matku s ponurou minulostí, kterou MadelineaCeleste vezmou pod svá ochranná křídla.

 

Příběh je prokládaný výpověďmi z výslechové místnosti, v nichž ostatní rodiče a zaměstnanci školy jedním chórem předkládají zákulisní drby o oddanosti a rivalitě místních obyvatel, především pak o Madeline a její úhlavní nepřítelkyni, vlivné a úspěšné pracující mámě RenatěKleinové(LauraDernová). V průběhu sedmi napínavých epizod, kterým však nechybí podvratný humor, postupně vyjde najevo, že všechny ženy skrývají svá malá tajemství, jež nás nakonec zavedou až k oné osudné noci.