+420 246 008 787

Cinemax a Cinemax 2 představují od 1. září 2016

ten nejlepší výběr napříč žánry pro všechny fanoušky a milovníky filmu – od velkých titulů a hereckých osobností, až po cenami a kritikou oceňovaných snímků z celého světa. Každý ze Cinemax programů přináší svůj vlastní specifický program 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zcela bez reklam. 

Cinemax


Cinemax je mainstreamově orientovaný program zaměřený na americkou a světovou filmovou produkci, originální Cinemax seriály a zároveň i nové seriály z US produkce; dramata, komedie, akční, dobrodružné i kriminální filmy, horory, fantasy a sci-fi.

V programu Cinemaxu najdete každý den v týdnu něco speciálního. Neděle jsou věnovány velkým premiérám. Soboty si užijí fanoušci seriálů ve společnosti originální Cinemax i nových amerických seriálů. Pátky můžete strávit u kultovních a hororových filmů. Středy přinesou dramatické filmy a thrillery.

cinemax 2


Cinemax 2 je artový program zaměřený na unikátní evropské a zároveň nezávislé snímky z celého světa. Náročnější divák ocení cenami i uznáním kritiků ověnčené festivalové snímky a kultovní seriály z celého světa.  V precizně sestaveném programu nebudou chybět emotivní a inspirativní dramata i romance, lidské příběhy o osobnostech a vztazích, které vás strhnou svou intenzitou i hloubkou.

Program Cinemax 2 nabídne každý den trochu jiný pohled. Sobota je ve znamení hlavní premiéry týdne. Neděle se věnuje mezinárodní tvorbě. Pondělí přinese kultovní i klasické filmy a ve čtvrtek se můžete těšit na oceňované seriály.
 

Provozovatelem CenTrio.cz je společnost
CentroNet, a.s., náměstí Republiky 1037/3, Praha 1 - Nové Město, 110 00
tel.: (+420) 246 008 787, email: info@centrio.cz